Cała prawda o cenach i zniżkach carVertical

Tomasz Nowak: 26 czerwca 2022 o 15:00

Na czym polega carVertical?

Dzięki ogromnej bazie danych z całego świata, CarVertical pomaga uzyskać klientom dostęp do informacji na temat różnych pojazdów. W oparciu o szczegółowe dane, zainteresowani pojazdem mogą ocenić, czy oferowana cena jest adekwatna do jego wartości. W przygotowanym raporcie znajdą się szczegółowe informacje, przechowywane w rejestrze powstałym w oparciu o technologię blockchain, której zastosowanie ma uniemożliwić manipulowanie danymi oraz zapewnić ich wiarygodność. CarVertical stanowi zatem doskonałe narzędzie dla klientów z całego świata chcących uzyskać kluczowe informacje w łatwy sposób.

Co oferuje carVertical? 

Raport sporządzany przez system carVertical zawiera przedstawione w przyjaznym graficznie układzie historię serwisowania oraz użytkowania, wskazania licznika przebiegu, ilość dotychczasowych właścicieli, informacje o ewentualnych uszkodzeniach, wyposażenie pojazdu oraz fotografie. Usługa może być zatem korzystna nawet jeśli nie jesteś ekspertem. Oferowane przez portal zniżki mogą dać Ci szansę na wypróbowanie usług w dobrej cenie, obejmującej najlepszy dekoder VIN.

Jak to działa?

System działa w oparciu o zapewniającą bezpieczeństwo technologię Ethereum blockchain. Platforma pobiera informacje z rejestrów krajowych, wydziałów policji oraz innych baz danych, zapisywane następnie w układzie łańcuchów blokowych (ang. blockchain), który gwarantuje niezmienność danych historycznych i tym samym zapobiega ich fałszowaniu. 

Cena carVertical

Dekoder VIN 

Proste i przydatne narzędzie do porównywania danych. Przy użyciu najlepszych dekoderów VIN (ang. Vehicle Identification Number – Numer Identyfikacyjny Pojazdu) można odszyfrować dane zakodowane przez producenta, a następnie porównać wyposażenie fabryczne z jego aktualnym stanem, uwzględniającym wymianę części, tuningowanie oraz uszkodzenia. CarVertical jest na drodze do bycia liderem rynkowym w zastosowaniu tej wyjątkowej technologii. 

Dlaczego warto skorzystać z usług carVertical?

Usługa może pomóc zaoszczędzić kupcom sporą sumę. Cena oferowana przez serwis jest uczciwa, a klienci otrzymują pełne wsparcie ze strony obsługi klienta. Brak wystarczającej ilości danych może doprowadzić do zakupu pojazdu posiadającego ukryte przez poprzedniego właściciela usterki, których trzeba byłoby się pozbyć przed pierwszą jazdą. W tej sytuacji, suma pieniędzy przeznaczona na raport byłaby zaledwie odsetkiem kosztów poniesionych z tytułu napraw. Jedną z powszechnych praktyk wśród sprzedawców samochodów używanych jest także ingerencja w liczniki pomiaru, jednak CarVertical zapewnia prawidłowość odczytu drogomierza. Obsługa klienta dostępna jest 24 h/dobę, a zakupiony raport jest udostępniany kilka minut po zaksięgowaniu płatności. Klienci mogą również korzystać ze zniżek oraz rabatów. Cena aktualnego raportu użytkowania i serwisowania pojazdu, $15.99, jest naprawdę uczciwa i adekwatna do jakości usługi.

Wniosek

Według nas carVertical oferuje klientom wiele korzyści, zwłaszcza w połączeniu ze zniżkami czy rabatami. Firma jest liderem w branży dzięki działalności w skali globalnej oraz zastosowaniu bezpiecznych, nowoczesnych technologii. Wyrażone dotychczas opinie wskazują na satysfakcję konsumentów, a oferowane narzędzia (raport oraz dekoder VIN) pozwalają nabrać pewności nie tylko klientom –  mogą pomóc również sprzedawcom w ustaleniu ceny pojazdu. Zdecydowanie polecamy tę przydatną usługę.

O AUTORZE

Tomasz Nowak

Tomasz Nowak

Ekspert ds. Kupowania Samochodów

Tomasz Nowak ma 20 lat doświadczenia w giełdach samochodów używanych. Pomógł już tysiącom osób dokonać właściwego wyboru przy zakupie samochodu.
Wpisz adres e-mail
×

Specjalne Rabaty
50% Zniżki

78.99 zł34.39 zł
cena za raport przy zakupie 3 raportów
Zobacz promocję
Oferta limitowana: