Carfax Opinie 2024

Adam Wójcik: 27 stycznia 2023 o 11:35
69.99 zł
cena za raport

Sprawdź Ocenę (104)

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Korzyści:
 • Kompleksowy i łatwy do odczytania raport
 • Bezpłatny raport CARFAX VIN Check dotyczący następujących danych: marka, model, rok produkcji, typ nadwozia
Niedogodności:
 • Droższe niż u konkurencji

Czym jest Carfax?

CARFAX jest najbardziej zaufanym dostawcą informacji o historii pojazdu na świecie. Od ponad 30 lat pomaga milionom kupujących samochody używane podejmować lepsze decyzje o zakupie i unikać kosztownych ukrytych problemów.
CARFAX dostarcza informacje o historii pojazdu w Ameryce Północnej od dziesięcioleci i obecnie posiada bazę danych z ponad 14 miliardami rekordów zebranych od 35.000 partnerów i źródeł, w tym ministerstw rządowych, organów ścigania, serwisów i warsztatów, dealerów samochodowych, firm ubezpieczeniowych i wielu innych.

Dlaczego powinienem wybrać Carfax?

 • 20+ miliardów rekordów z ponad 100.000 źródeł danych w Europie, Ameryce Północnej i Kanadzie
 • 30 lat doświadczenia
 • Zaufanie milionów konsumentów na całym świecie

Raport historii pojazdu CARFAX

Raport Historii Pojazdu CARFAX zawiera wszystkie zgłoszone zapisy dotyczące obsługi i konserwacji w okresie eksploatacji pojazdu. Dane są wyświetlane w przejrzystym, czytelnym formacie, który zawiera datę i miejsce przeglądu, a także informację o tym, jaki przegląd został wykonany. Dodatkowo, w wielu przypadkach, zapisywany jest również przebieg w momencie wykonywania usługi, co daje potencjalnym nabywcom głębsze spojrzenie na przeszłość pojazdu.

Historia serwisowa samochodu powinna zawierać większość z wyżej wymienionych rodzajów przeglądów. Niektóre z nich mogą być wykonywane w domu przez wprawnych właścicieli, ale inne są częściej wykonywane przez serwis / warsztat. Poniżej znajduje się przykład, w jaki sposób Raport wyświetla historię serwisową pojazdu w jasny i czytelny sposób.

Należy pamiętać, że historia serwisowa samochodu jest tylko jednym z elementów, które należy rozważyć przy zakupie używanego pojazdu. Chociaż dokumentacja serwisowa jest pomocna w poznaniu przeszłości pojazdu, ważne jest, aby dowiedzieć się jak najwięcej o pojeździe przed jego zakupem.

Oprócz historii serwisowej, raport historii pojazdu oferuje nabywcom samochodów używanych wiele innych przydatnych informacji, w tym:

 • Informacje rejestracyjne.
 • Kompleksowa specyfikacja techniczna
 • Wiek pojazdu
 • Liczba właścicieli
 • Zapisy przebiegu
 • Manipulacja licznikiem kilometrów (np. cofnięcie licznika, oszustwo itp.)
 • Historia tytułu

Jeśli jesteś sprzedawcą używanego samochodu i straciłeś – lub nigdy nie miałeś – historii serwisowej swojego samochodu, pokazanie Raportu potencjalnym nabywcom pokazuje, że nie masz nic do ukrycia na temat swojego samochodu. Buduje to zaufanie w sytuacji, gdy klient mógłby potencjalnie odstąpić od sprzedaży.

Stale rosnąca baza danych CARFAX zawiera ponad 14 miliardów rekordów ze źródeł na całym świecie. Poznanie historii serwisowej samochodu i wiele innych informacji może pomóc Ci uniknąć zakupu pojazdu z kosztownymi, ukrytymi problemami. Sprawdź CARFAX zanim kupisz!

Cena Carfax

Carfax, wiodący dostawca raportów historii pojazdu, oferuje szeroki zakres opcji cenowych, aby zaspokoić potrzeby różnych klientów. Najbardziej podstawową dostępną opcją jest „Raport historii pojazdu Carfax”, który dostarcza wielu informacji na temat historii wypadków pojazdu, dokumentacji serwisowej i historii własności. Ten raport jest idealny dla osób, które chcą kupić używany pojazd i chcą podjąć świadomą decyzję.

Dla tych, którzy potrzebują regularnego dostępu do wielu raportów, Carfax oferuje również pakiet, który obejmuje nieograniczoną ilość raportów przez określony czas, np. jeden rok. Pakiet ten jest idealny dla osób, które są w trakcie procesu zakupu samochodu i muszą sprawdzić wiele pojazdów lub dla firm, które muszą mieć regularny dostęp do wielu raportów.

Dla tych, którzy szukają dodatkowej ochrony, Carfax oferuje również pakiet, który zawiera pakiet nieograniczonych raportów plus gwarancję odkupu. Pakiet ten jest idealny dla osób, które chcą kupić używany pojazd z dodatkowym spokojem, wiedząc, że mają możliwość zwrotu pojazdu w określonym czasie, jeśli nie są z niego zadowoleni.

Carfax oferuje również specjalny pakiet dla dealerów samochodowych, pakiet „Carfax dla Dealerów”, który zawiera opcje cenowe dla tych, którzy potrzebują częstego dostępu do wielu raportów. Pakiet ten jest idealny dla dealerów samochodowych i innych firm, które potrzebują regularnego dostępu do raportów historii pojazdu.

Ogólnie rzecz biorąc, struktura cenowa Carfax została zaprojektowana w taki sposób, aby zaspokoić potrzeby różnych typów klientów, niezależnie od tego, czy są to osoby fizyczne poszukujące jednorazowego raportu, czy firmy, które potrzebują regularnego dostępu do wielu raportów. Dzięki różnorodności dostępnych opcji, Carfax ułatwia klientom znalezienie pakietu, który najlepiej odpowiada ich potrzebom. Dodatkowo, kompleksowe i dokładne raporty Carfax dostarczają cennych informacji, które mogą pomóc klientom w podjęciu świadomych decyzji przy zakupie używanego pojazdu.

Przegląd Carfax

Z ponad 14 miliardami rekordów, CARFAX zbudował swoją bazę danych z pomocą swoich partnerów i źródeł, w tym urzędów państwowych, organów ścigania, serwisów i warsztatów, dealerów samochodowych, firm ubezpieczeniowych i wielu innych.

Wizją CARFAX jest zmiana rynku samochodów używanych na lepsze. Jako niezależne źródło, które przynosi korzyści zarówno konsumentom jak i dealerom, żaden amerykański samochód używany nie powinien być kupowany bez zapoznania się z jego historią za pomocą Vehicle History Report.

O AUTORZE

Adam Wójcik

Adam Wójcik

Kierownik Działu Badań

Adam Wójcik jest ekspertem do spraw badań VIN na VIN-Sprawdzenie.pl. Jego recenzje VIN i badania najlepszych usług Dekoderów VIN pomogły tysiącom osób znaleźć bezpieczny, niezawodny samochód.
Wpisz adres e-mail
×

Specjalne Rabaty
50% Zniżki

78.99 zł34.39 zł
cena za raport przy zakupie 3 raportów
Zobacz promocję
Oferta limitowana: