O Nas

VIN-Sprawdzenie.pl jest głównym źródłem recenzji Dekoderów VIN. Obejmujemy usługi Dekoderów VIN z całego świata: Europy, USA i Australii.

Nasi eksperci od kupowania samochodów specjalizują się w raportach historii pojazdu. Mając rozległe doświadczenie i umiejętności w wykrywaniu oszustw takich, jak cofanie licznika, zatajanie wypadków czy kradzione samochody, nadzorowali oni testowanie najlepszych 3 usług Dekoderów VIN oraz opracowali każdy krok naszego kompleksowego procesu recenzji.

Nasze recenzje Dekoderów VIN są stale aktualizowane o najnowsze informacje przesyłane przez naszych ekspertów. Dostarczane przez nas informacje i rekomendacje oraz przeprowadzane przez nas badania są obiektywne, niezależne i bezstronne.

Zespół

Adam Wójcik

Adam Wójcik

Kierownik Działu Badań

Adam Wójcik jest ekspertem do spraw badań VIN na VIN-Sprawdzenie.pl. Jego recenzje VIN i badania najlepszych usług Dekoderów VIN pomogły tysiącom osób znaleźć bezpieczny, niezawodny samochód.

Tomasz Nowak

Tomasz Nowak

Ekspert ds. Kupowania Samochodów

Tomasz Nowak ma 20 lat doświadczenia w giełdach samochodów używanych. Pomógł już tysiącom osób dokonać właściwego wyboru przy zakupie samochodu.

Kontakt

Doceniamy Wasze sugestie na temat możliwości ulepszenia naszych recenzji i przewodników, zachęcamy zatem do kontaktu przy pomocy formularza bądź danych kontaktowych poniżej.

Wysłać email

2022 © VIN-Sprawdzenie.pl jest głównym źródłem recenzji Dekoderów VIN. Zaprojektowana i wykonana przez RO-01-DEV. Wszelkie prawa zastrzeżone. Prosimy pamiętać, że nie ponosimy odpowiedzialności za niedokładne lub niekompletne wyniki. Wszelkie znaki handlowe, nazwy handlowe, znaki usługowe, nazwy produktów i logotypy widoczne na stronie stanowią własność ich właścicieli.

Wpisz adres e-mail
×

Specjalne Rabaty
50% Zniżki

78.99 zł34.39 zł
cena za raport przy zakupie 3 raportów
Zobacz promocję
Oferta limitowana: