autoDNA Opinie 2022

Adam Wójcik: 26 czerwca 2022 o 15:01
113,80 zł
cena za raport

Sprawdź Ocenę (87)

30 dniowa gwarancja zwrotu pieniedzy
Korzyści:
  • Cofanie licznika
  • Bazy danych kradzionych pojazdów
  • Pojazdy uszkodzone i powypadkowe
  • Zdjęcia pojazdu
Niedogodności:
  • Droższe od konkurencji
  • Czasem raporty nie zawierają dość danych

Co to jest autoDNA?

Serwis autoDNA jest to jedna z największych witryn w Europie i na świecie oferujących raporty historii pojazdu i inne kontrole numeru VIN pojazdu online. Raporty historii pojazdu autoDNA dostarczają informacji na temat samochodów używanych i ich historii.

Usługa oferuje własne raporty historii samochodu, a także największych na świecie dostawców informacji o historii pojazdu z branży motoryzacyjnej. Dzięki naszym raportom wielu klientów chronionych jest przed kupowaniem używanych samochodów o nieznanej historii.

autoDNA to jedna z największych baz danych samochodów używanych na świecie. Prosta metoda działania i stały dostęp do witryny i usług pozwala na korzystanie z platformy przy użyciu wielu nowych narzędzi, urządzeń i systemów. Aby korzystać z naszych narzędzi, wystarczy numer VIN. Po podaniu numeru VIN otrzymasz informacje na temat dostępnych raportów historii pojazdu i innych usług.

autoDNA oferuje wyszukiwanie milionów wpisów na temat używanych pojazdów i samochodów. Wszelkie informacje prezentowane są w sposób prosty i zrozumiały dla każdego w raporcie historii pojazdu. Wiemy, że nasi klienci oczekują kompleksowych informacji. Stale i systematycznie aktualizujemy naszą bazę danych i znajdujemy kolejnych partnerów do współpracy, by móc zadowolić naszych Klientów.

Dlaczego warto wybrać autoDNA?

Raporty autoDNA zawierają wyłącznie zweryfikowane informacje z wiarygodnych źródeł, takich jak administracja państwowa, instytucje finansowe i centralne rejestry pojazdów.

Usługa działa od roku 2010. Lata doświadczenia nauczyły nas, jakie informacje są najważniejsze dla kupujących samochody z drugiej ręki.

Baza danych pojazdów kradzionych zawiera informacje na temat konkretnych państw, gdzie sprawdzany samochód mógł zostać zgłoszony jako skradziony.

Wykorzystanie pojazdu (oficjalne zastosowanie), opis przeznaczenia pojazdu (np. taksówka, leasing, w tym również informacje na temat poprzedniego przeglądu technicznego i informacje na temat poprzedniego właściciela).

Ceny historyczne wykazujące poprzednie wyceny na stronach aukcyjnych w Internecie oraz poprzez zapytanie do autoDNA.

Podsumowanie raportu:

1. Główne informacje, zawierają: podstawowe informacje o pojeździe, kontrola baz danych kradzionych samochodów, wady/wycofanie przez producenta i informacje na temat producenta.

2. Historia pojazdu, grupująca odczyty licznika, historia uszkodzeń i historia cen oraz wykorzystanie pojazdu (oficjalne zastosowanie): taksówka, leasing, poprzednia rejestracja i właściciele, informacje na temat przeglądów technicznych.

3. Dodatkowe informacje, w tym informacje uzupełniające: wyposażenie pojazdu, archiwalne fotografie pojazdu (jeśli dostępne), a także ostatnie zapytania pokazujące poprzednie zapytanie do autoDNA na temat konkretnego VIN.

autoDNA cena:

autoDNA cena oferuje kilka okazji na rok, aby sprawdzić czy któraś z tych okazji nie jest akurat dostępna, kliknij ten link

Cena regularna: 20,90 € za 1 raport

+ 9 € Raport autoDNA dla pojazdów z Belgii
+ 4,90 € Raport autoDNA dla pojazdów z Holandii
+ 9 € Raport autoDNA dla pojazdów z Francji
+ 9 € Raport autoDNA dla pojazdów z USA
+ 12,90 € Raport AutoCheck
+ 9,90 € Raport autoDNA dla pojazdów z Estonii

Recenzja autoDNA:

AutoDNA zaoferowało doskonałą obsługę, dostarczając mi dowodów, że licznik został przekręcony, a nawet sporo zdjęć samochodu z wypożyczalni pojazdów wyraźnie ukazujących wyższy przebieg. Usługa jest wspaniała i uchroniła mnie przed zakupem samochodu z o ponad 100 000 km większym przebiegiem, niż deklarowany.
 
Moja jedyna sugestia to jeszcze większe zwiększenie zasięgu o dalsze bazy danych na poziomie krajowym. W życiu bym nie kupił używanego samochodu bez sprawdzenia go najpierw tutaj.
 

Często Zadawane Pytania

Ile kosztuje raport dekodera VIN?

W zależności od typu raportu, ceny są następujące:
Raport Historii Pojazdu autoDNA: od 5,40€ (cena zależy od ilości informacji w raporcie)
raport autoDNA historii pojazdu z USA: 9€
raport autoDNA historii pojazdu z Estonii: 9,90€
raport autoDNA historii pojazdu z Holandii: 4,90€
raport autoDNA historii pojazdu z Francji: 9€
raport autoDNA historii pojazdu z Belgii: 9€
Raport AutoCheck: 12,90€

Jakiego typu informacje znajdę w raporcie?

Gorąco zalecamy powtarzać to za każdym razem, kiedy chcesz sprawdzić nowy numer VIN. Nie tylko możesz tego dokonać bezpłatnie, ale dowiesz się też, jakich informacji możesz się spodziewać w raporcie.

Jeśli przed zakupem w którejś z sekcji (przykładowo w Historii Pojazdu) brak wpisów, oznacza to iż nie będą one dostępne po wykupieniu wersji płatnej
Sprawdzanie pojazdu nie oznacza tylko poznania jego historii, przebiegu i wypadków. To również oznacza sprawdzenie jego oryginalnej konfiguracji, koloru karoserii, wyposażenia, rynku docelowego oraz wielu innych czynników.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat naszych raportów?
Dla jakich pojazdów można kupić raport?
Możesz zakupić raport dla każdego pojazdu (np. samochody, ciężarówki, autobusy, motocykle, motorynki) posiadającego numer VIN składający się z 17 znaków zgodnie z ISO – 3779.

Jak mogę sprawdzić historię pojazdu z autoDNA?

Krok 1 – Wprowadź 17-znakowy numer VIN w polu VIN i kliknij Sprawdź VIN

Krok 2 – Wyświetli się strona dostępności informacji; dowiesz się z niej, jakie informacje na temat pojazdu, którego numer sprawdzasz, są dostępne. Klikając “Kup raport” w prawym dolnym rogu będziesz mógł kupić raport i pobrać go w formacie PDF.

Krok 3 – Wybierz, jaki raport pragniesz kupić, podaj swój adres e-mail, na który ma zostać wysłany, i wybierz metodę płatności. Po dokonaniu płatności potwierdzenie płatności zostanie przesłane na Twój adres e-mail.

Krok 4 – Wybrany raport będziesz mógł obejrzeć online, ale prześlemy go również na adres e-mail podany w trakcie rejestracji

Jak długo muszę czekać na mój raport dekodera VIN?

Raport otrzymasz automatycznie po zrealizowaniu płatności na swój adres e-mail. W zależności od wybranej metody płatności, na zaksięgowanie płatności potrzebujemy od kilku minut.

O AUTORZE

Adam Wójcik

Adam Wójcik

Kierownik Działu Badań

Adam Wójcik jest ekspertem do spraw badań VIN na VIN-Sprawdzenie.pl. Jego recenzje VIN i badania najlepszych usług Dekoderów VIN pomogły tysiącom osób znaleźć bezpieczny, niezawodny samochód.
×

Specjalne Rabaty

20% Zniżki
1 Raport
77.55 62.04 zł
20% Zniżki
2 Raporty
94.54 75.63 zł